Konkurs Wiedzy o Podatkach

W związku z sytuacją epidemiologiczną związaną z rozprzestrzenianiem się COVID-19 (koronawirusa), na podstawie zaleceń Prezydium Krajowej Rady Doradców Podatkowych oraz przedstawicieli władz państwowych o odwołaniu wszystkich wydarzeń do 31 maja br., działając w poczuciu odpowiedzialności za bezpieczeństwo uczestników uprzejmie informujemy, że postanowiliśmy przerwać organizację konkursu wiedzy o podatkach i zorganizować dalszą jego cześć w przyszłym roku. Rozumiemy, że przed uczniami i nauczycielami stanie ogromne wyzwanie nadrobienia zaległości, nie mówiąc o egzaminach. Ustalenie nowych terminów naszego konkursu mogłoby wprowadzać chaos i zniechęcić  do przygotowań i wzięcia w nim udziału z uwagi m. in. na obowiązkowe egzaminy i ich terminy.

Chcąc utrzymać nasz konkurs na odpowiednim poziomie przerywamy jego bieg i powrócimy do organizacji kolejnych etapów w przyszłym roku. Uczniowie, którzy rozpoczęli udział w tegorocznym konkursie będą mieli możliwość kontynuacji udziału w nim w przyszłym roku bez względu na to, czy ich status jako ucznia szkoły średniej się skończy. 

Wyrażamy nadzieję, że zaproponowane przez nas rozwiązanie spotka się ze zrozumieniem i akceptacją i pozwoli uczniom w dogodny dla nich sposób wziąć udział w dalszej części konkursu w przyszłym roku.

Życzymy dużo zdrowia i sił w tym trudnym dla nas wszystkim czasie.


Kontakt

tel.: 91 485 13 16 - 18
Zachodniopomorski Oddział Krajowej Izby Doradców Podatkowych

Al. Wojska Polskiego 42/9
70-475 Szczecin

tel. 91 485 13 16 - 18

x
x